o firmie oferta fotografia studyjna fotografia ślubna wydruki wielkoformatowe galeria kontakt
 
Doświadczenie i tradycja

Nasza firma jest obecna na kieleckim rynku fotograficznym od kilkunastu lat i zdążyła już na stałe wpisać się w życie naszego miasta. Solidne fundamenty na których powstała stanowiły wieloletnie doświadczenie jej założyciela w dziedzinie fotografii studyjnej, reportażowej, pejzażowej, reklamowej oraz praca przy laboratoryjnej obróbce materiałów światłoczułych. Gwarantuje to najwyższą dbałość o detale budujące spójną całość. Od 1996 roku firma znajduje się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Głowackiego 2 (przy Placu Wolności). Nasza firma jest firmą rodzinną.

 

Nowoczesne technologie

Fotografia jak większość dziedzin współczesnego życia nieustannie się rozwija. Rozumiemy, że zmiany te niosą nowe niewyobrażalne jeszcze kilka lat temu możliwości. Dlatego też wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie cyfrowego retuszu obrazu. Pozwala to w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem na tworzenie najwyższej jakości fotografii. W swojej pracy wykorzystujemy wysokiej klasy cyfrowe lustrzanki wraz z zestawem dedykowanych obiektywów i profesjonalnych akcesoriów. Operacje wykonywane w ciemni fotograficznej zastąpione zostały obróbką komputerową z wykorzystaniem wyspecjalizowanego oprogramowania.

 

Sztuka i styl

W naszej pracy staramy się aby tworzone przez nas obrazy stanowiły unikalną i ponadczasową pamiątkę dokumentowanych chwil. Preferujemy fotografie klasyczne, zgodne z kanonami sztuki. Podobające się zarówno dziś jak i za kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Stanowiące uniwersalny, opierający się przemijającym modom obraz wyjątkowych chwil, osób i zdarzeń...