o firmie oferta fotografia studyjna fotografia ślubna wydruki wielkoformatowe galeria kontakt
 
Zobacz multimedialny pokaz fotografii ślubnej:

 
Zapis wyjątkowych chwil

Dzień ślubu jest niewątpliwie jednym z najważniejszych w życiu większości ludzi. Stanowi wyczekiwaną kulminację długotrwałych przygotowań. Dlatego zaszczytem jest dla nas móc dokumentować przebieg tych wydarzeń. Towarzyszymy państwu podczas przygotowań, błogosławieństwa, pleneru. Rejestrujemy przebieg uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego tworząc niepowtarzalną pamiątkę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala pomóc w zaplanowaniu tego jedynego w swoim rodzaju dnia. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie, dlatego zawsze proponujemy parze młodej spotkanie przed ślubem w celu uzgodnienia szczegółów.

Zakres naszych usług:

  • reportaż ślubny zawierający przygotowania, błogosławieństwo, plener, ceremonię zaślubin oraz przyjęcie weselne
  • studyjna sesja fotograficzna w dniu ślubu lub innym terminie
  • plenerowa sesja fotograficzna w wybranej scenerii
  • przygotowanie unikalnego albumu ślubnego-fotoksiążki
  • przygotowanie podziękowań dla gości
  • tworzenie multimedialnej prezentacji i internetowej galerii zdjęć
  • wydruk i oprawa zdjęć w dużych formatach
  • nastrojowe fotografie na płótnie

ślub wesele

Polecamy także usługę video renomowanej kieleckiej firmy FotoVid-Kolor, Krzysztof Sędek:

fotovidkolor.pl - Krzysztof Sędek, videofilmowanie kielce

 

Pamiątka na całe życie

Fotografie to uchwycone i utrwalone przez aparat ulotne chwile. Momenty szczególnych uniesień pełne miłości i wzruszenia poprzedzone długimi i mozolnymi przygotowaniami, dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Dlatego tak ważne jest, aby zachować w postaci dobrych fotografii. Każdą taką uroczystość traktujemy z najwyższą powagą. Motywacją jest dla nas uśmiech zadowolenia młodych małżonków podczas odbioru zdjęć gwarantujący, że za kilka, kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt lat oglądanie tych fotografii będzie przywoływało u nich takie same, przyjemne wspomnienia. Gwarantuje to nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie poparte zadowoleniem setek młodych par.
Podczas fotografowania wykorzystujemy wysokiej klasy cyfrowe lustrzanki wraz z zestawem obiektywów, lamp błyskowych i akcesoriów. Wynikiem naszej pracy są starannie wyselekcjonowane i przygotowane fotografie w formie papierowej oraz zapis zdjęć na płycie DVD. Oferujemy także dodatkowe usługi takie jak tworzenie fotoksiążki, prezentacji multimedialnej i internetowej galerii zdjęć a także wydruk fotografii w dużym formacie oraz na płótnie.
Fotografie zawarte w naszej galerii on-line stanowią jedynie mały wycinek stale powiększającego się zbioru tworzonych przez nas zdjęć ślubnych. Zapraszamy więc osobiście do naszego studia w celu zapoznania się ze szczegółami oferty i bogatą kolekcją fotografii.

 

Studyjna sesja ślubna

Nasze studio oferuje ślubne sesje fotograficzne. Posiadamy bogato wyposażone studio w najwyższej klasy oświetlenie studyjne firmy ELFO oraz zestaw teł i rekwizytów. Najważniejszym jednak atutem jest nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie studyjnej fotografii ślubnej. Tworzymy zdjęcia klasyczne, zgodne z kanonami sztuki a przez to uniwersalne i ponadczasowe. Oferujemy fotografie barwne, czarno-białe a także w odcieniach sepii. Wynikiem studyjnej sesji fotograficznej jest zestaw wyselekcjonowanych i starannie dopracowanych fotografii zamieszczonych w albumie. Usługę tą szczególnie polecamy jako uzupełnienie reportażu ślubnego zwłaszcza, gdy niepewna pogoda lub szybko zapadający zmrok mogą pokrzyżować plany sesji plenerowej.

 

Wyjątkowy album ślubny

W naszej ofercie znajduje się projektowanie oraz wykonanie unikatowego albumu ślubnego w formie fotoksiążki. O jego wyjątkowości stanowi to, że jest on przygotowywany indywidualnie dla każdej pary. Dodatkowo dajemy państwu możliwość wglądu i modyfikacji projektu dzięki czemu produkt finalny jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Fotoksiążka składa się z grubych, sztywnych stron z najwyższej jakości papieru fotograficznego. Album taki zawiera przegląd najważniejszych wydarzeń dnia zaślubin. Wytworna i bardzo elegancka forma, miła w dotyku skórzana okładka i piękne zdjęcia wewnątrz tworzą niepowtarzalną pamiątkę. Fotoksiążka jest też pomysłem na piękny prezent.

Fotoksiążka to:
szlachetna forma
szlachetna forma


ciekawy dobór i układ fotografii
ciekawy dobór fotografii


najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów
najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów

Zapraszamy do obejrzenia przykładowej fotoksiążki. Interaktywny pokaz daje możliwość przewracania stron za pomocą myszy klikająć i przeciągając za róg bądź przełączenie do następnej/poprzedniej strony poprzez kliknięcie w rogu.

Ania i Daniel - 24 Czerwca 2006
Uwaga! Ze względu na wysoką jakość obrazu załadowanie pliku może zająć nawet kilka minut.