o firmie oferta fotografia studyjna fotografia ślubna wydruki wielkoformatowe galeria kontakt
 

Powieksz swoje najlepsze fotografie!

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii fotograficznych wydruków wielkoformatowych możliwe stało sie tworzenie powiększeń w zupełnie nowych, imponujących wymiarach. Nie ważne czy będzie to zapierający dech w piersiach krajobraz, nastrojowy zachód słońca a może pamiątka z udanych wakacji. Zobacz swoje zdjęcia w zupełnie nowym wymiarze, powieś w mieszkaniu i zaimponuj znajomym. Obsługujemy całość procesu przygotowania powiększenia z pliku cyfrowego lub materiału światłoczułego poprzez dobór formatu i podłoża, profesjonalny wydruk, laminowanie folią UV i przyklejanie na piankę. Tak przygotowany wydruk jest już gotowy do powieszenia na ścianie lub do oprawy.

 

Różnorodność podłoży

Oferujemy bogaty wybór podłoży fotograficznych: papiery błyszczące, satynowe, półmatowe i matowe a także wydruk na płótnie. Dobór podłoża ma bardzo duży wpływ na wygląd zdjęcia, szczególnie polecamy płótno dodające fotografiom niepowtarzalnego malarskiego uroku. Wszystkie materiały są najwyższej klasy i gwarantują mocne i intensywne barwy, głębokie czernie i czyste biele. Wszystko po to, aby wydruki były idealnie zgodne z oryginałem.

Oferowane typy profesjonalnych podłoży fotograficznych firmy ILLFORD:

  • papiery błyszczące
  • papiery satynowe
  • papiery półmatowe i matowe
  • wysokiej klasy płótno

 

Format jaki tylko zapragniesz

Nie ograniczamy się do ciasnych ram klasycznych formatów papieru fotograficznego. Oferujemy wydruki w formatach dostosowanych do potrzeb odbiorcy. Realizujemy wydruk najwyższej jakości zdjęć panoramicznych lub o nietypowych proporcjach boków.

 

Realizacja wystaw i oferta dla firm

Zajmujemy się profesjonalną realizacją wystaw fotografii, grafik i reprodukcji dzieł sztuki. Oferujemy kompleksową obsługę: przygotowanie zdjęć, tworzenie powiększeń, laminowanie, klejenie na boardy. Z naszych usług korzystają artyści z regionu a także firmy i instytucje. Większe zlecenia premiowane są specjalnymi rabatami dzięki czemu nasze ceny stają się jeszcze atrakcyjniejsze.

 

Gwarancja najwyższej jakości i trwałości

Wszystkie wydruki wykonywane są przy użyciu profesjonalnej drukarce wielkoformatowej firmy EPSON z wykorzystaniem oryginalnych tuszy pigmentowych na podłożach marki ILLFORD. Wydruki wykonane w tej technologii mają gwarantowaną wierność oddania barw i przejść tonalnych. Ich trwałość sięga nawet 200 lat.